Průmyslové šicí stroje

Firma Pfaff servis se od roku 1990 zabývá autorizovaným prodejem a servisem značek
PFAFF, PEGASUS, BULLMER, BRUCE, TYPICAL, VETRON, DURKOPP ADLER, BROTHER, JACK.

Průmyslové šicí stroje

Průmyslové šicí stroje jsou konstrukčně přizpůsobeny tak, aby snesly velmi vysokou zátěž, většinou mají uzavřený okruh mazání, nebo nově tzv. dry system, kde jsou na místo kluzných ložisek kuličkové bezúdržbové. Průmyslové šicí stroje mají také podstatně silnější motory, ať už dnes již překonané spojkové motory, které jsou nahrazovány servomotory, které jsou u lepších modelů dokonce zabudovány v hlavě stroje, tak abyste minimalizovali otřesy, které se přenáší přes hnací řemeny. U těchto nových servomotorů dokážete snížit energetickou náročnost až o 65-70%, což u celé dílny s několika stroji dělá v dnešní době celkem nemalou položku na účtu za elektřinu.

Další výhodou průmyslových šicích strojů je jejich robustnost, velká pracovní plocha a podstatně vyšší rychlost šití, což u většího počtu kusů dělá velké úspory. Průmyslové šicí stroje mají delší ramena, můžete zde používat silnější a speciální jehly, které mají opět delší životnost. Také množství používaných patek, lemovačů a zakladačů pro tyto průmyslové šicí stroje u šicích strojů hobby nenajdete. Další specialitou je podstatně lepší manipulace s materiálem a hlavně velmi kvalitní stehy při možnosti používání různých typů nití o větší síle. Tam kde například u overlocku a coverlocku hobby končíte, kdy na skladu materiálu tyto stroje nedokážou prošít větší vrstvu, nebo špatně ze spodní části provazují, průmyslové šicí stroje dokážou neskutečně pěkné stehy.

V naší nabídce průmyslových šicích strojů naleznete typy strojů PFAFF, PEGASUS a BULLMER. Průmyslové šicí stroje si můžete vybrat na stránkách výrobců.

Napište nám vzkaz nebo dotaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)